🗝️Odemkni potenciál svého šatníku🗝️
🚀 Při objednávce nad 980 Kč - DOPRAVA ZDARMA 🚀
🎁 SPREJ ZDARMA k objednávce nad 500 Kč 🎁

Blog

Jak zvolit šaty na maturitní ples

Jak zvolit šaty na maturitní ples

Maturitní období v sobě spojuje stres ze zkoušky, ale i zábavu a tou je právě maturitní ples, kterým se odstartují poslední dny na střední škole.

Společenské šaty na maturitní ples

Maturitní ples je pro středoškoláky něčím zcela velmi výjimečným. Není ani divu, že mu předchází dlouhé přípravy a to nejen v organizaci programu, ale i vlastního outfitu. Každá dívka chce vypadat co nejlépe a samozřejmě upoutat pozornost i svojí garderobou. Ovšem stačí malá nedokonalost a místo radosti a úsměvu na tváři se mohou objevit pochybnosti a vrásky. Zkrátka šaty na maturitní ples musí sedět pěkně na míru, musí být pohodlné, aby neomezovaly v pohybu a navíc by měly pozdvihnout přednosti své majitelky. Ač se to nezdá, tak perfektní plesové šaty jsou základem pro tento večer plný radosti a jak si zvolit šaty na maturitní ples je správnou otázkou pro tento večer.

Jak zvolit šaty na maturitní ples?

Maturitní šaty se řadí mezi druh společenských šatů, který by měl být spíše delší, ale samozřejmě to není nutností. V podstatě je dobré se podívat i na současné trendy. Avšak nejdůležitější bude spíše se zaměřit na střihy, které budou nejvíce odpovídat vaší postavě. Pokud si zvolíte dlouhé šaty, tak zde platí takové pravidlo, že délka by měla odpovídat vaší výšce, nicméně musí být pohodlné, bez toho abyste si šlapaly na konce šatů. V případě volby krátkých šatů, tak by měly mít minimálně délku do poloviny stehen. Také je dobré si uvědomit silné a slabé stránky vaší postavy. Slabé stránky se dají zakrýt mnohdy velmi lehkou úpravou nebo zase můžete upoutat pozornost tím, co vynikne a poté odvést pozornost od toho, co se vám nelíbí.

Největší boj

Skutečně velkou překážkou je spodní prádlo a to především podprsenka, která mnohdy skutečně dobře nepasuje nebo vůbec nekoresponduje s vašimi šaty. Co teď? Vzdát se modelu maturitních šatů? Rozhodně to nutné není, stačí totiž nahlédnout do nabídky spolehlivých neviditelných podprsenek, které si poradí s každým poprsím. Prsní pásky Lifties jsou totiž tou pravou volbou a řešením do každé situace a pro maturitní plesy naprosto ideálním rozhodnutím. Vyzkoušejte jejich sílu a přednosti, které vám přinesou příjemné benefity.

Jak vybrat vhodné prádlo pod šaty

Jak vybrat vhodné prádlo pod šaty

Plesová sezóna se dostává opět k hlavnímu slovu a je třeba se připravit na různé společenské události. Vybrat si šaty a zvolit správný outfit je základ.

Společenské šaty na míru

Mít v šatníku pár střihů společenských šatů, které padnou přesně na míru, to se vždycky hodí. Ačkoliv v současné době existuje mnoho salónů, které se zaměřují na půjčování šatů. Díky tomu se každá žena promění na princeznu a v podstatě se soustředí na to, aby vynikla její krása. Bohužel, i když budete mít kvalitní a padnoucí šaty, tak se můžete potrápit s tím, že vám vůbec nebudou slušet a to především díky tomu, že jste absolutně špatně zvolila spodní prádlo. Bohužel i tyto skryté části oblečení mohou způsobit pěknou neplechu.

Jak vybrat vhodné prádlo pod šaty?

Právě upnuté šaty dokáží odhalit veškeré nesrovnalosti v této oblasti. Jak vybrat vhodné prádlo pod šaty je zcela zásadní dotaz. Určitě je nesmírně důležité si pořídit například hladké a bezešvé spodní prádlo, které splyne s postavou, tudíž na povrch nic nepronikne. Speciální zpracování okrajů tudíž nebude vůbec vidět. Velké nesnáze může způsobit podprsenka, kdy je třeba se zaměřit na vhodnou velikost, tvar a dokonce i střih. Je ale také pravdou, že do společenských šatů se mnohdy ani podprsenka nehodí, zvláště pokud jsou šaty s holými zády, atypickými výstřihy nebo špagetovými ramínky. Nejlepší možností je v tomto případě odložit podprsenku a pořídit si prsní pásky Lifties, které se postarají dokonale o prsa všech velikostí. Můžete je použít pro každý střih šatů a vaše poprsí bude vždy skvěle vypadat.

Pozor na detaily

Určitě velký problém vám může způsobit i to, když si vezmete například pod světlé šaty tmavé spodní prádlo. Tudíž nezapomínejte na to, že spodní prádlo by mělo ladit s vašimi společenskými šaty. V případě prsních pásků se nemusí řešit horní část těla. Spodní kalhotky by bylo lepší zvolit na míru, bezešvé, stahující, případně tanga. Příliš velké nebo těsné spodní prádlo dokáže nadělat pěknou neplechu a rozhodně se nebudete cítit přitažlivě, svobodně a komfortně. A není nad to si svůj plesový večer pořádně užít.

Výběr plesových šatů

Výběr plesových šatů

Jakmile skončí teplé dny, tak se začne o slovo hlásit plesová sezóna. Na tu je dobré se připravit s předstihem a zajistit si tak správnou garderobu.

Plesové šaty na míru

V tento čas se nejedna žena promění v princeznu a zvolí si takové šaty, které jí budou pěkně sedět na míru. Je jedno, jakou má postavu, protože pro každou se nalezne vhodná garderoba. Výběr plesových šatů je důležitou součástí příprav na plesovou událost a vyžaduje pečlivé uvážení několika klíčových faktorů. Plesové šaty by měly nejen dobře odpovídat osobnímu stylu a vkusu nositelky, ale také vyhovovat formálnosti dané události a respektovat případné předepsané dress code.

Výběr plesových šatů

Je pravdou, že se můžete s výběrem plesových šatů obrátit na různé salóny nebo půjčovny, což v současné době není žádný problém. Určitě na daný ples nebo akci vhodně zvolte plesové šaty. Pokud se jedná o formální akci, tak jsou vhodnější dlouhé šaty, na méně formální příležitost lze zvolit i kratší verzi plesových šatů. Přirozeně nesmíte zapomenout zvolit správný dress code, který by byl předepsaný. Také se musíte trochu podívat i na svoji postavu a pouvažovat o tom, jaké jsou vhodné plesové šaty přímo na míru pro vás.

 • Žena s postavou typu jablka by měla vsadit spíše na šaty s rozšířenou sukní, ale zvýrazněnou horní částí. Výstřih do tvaru písmene V zvýrazní ženskou krásu a odvede pozornost od problémových partií. Přirozeně není problém si v současné době poradit i s krásně vytvarovaným poprsím, což je další obrovské plus.
 • Postava s typem hrušky má podobnou možnost výběru. Navíc je třeba pozornost ze širokých boků převést na horní část těla, kdy šaty mohou odkrývat ramena nebo lze zvolit i ¾ rukávy.
 • Postava přesýpací hodiny má souměrnou a ženskou siluetu a rozhodně se v tomto případě hodí přiléhavý střih, který podtrhne ženské křivky.
 • Žena se čtvercovou postavou, což znamená, že má stejnou šíři ramen, boků i pasu, tak plesovou sezónu rozhodně nemusí vzdávat i v tomto případě se pro ni najdou vhodné plesové šaty, které umí zvýraznit pas a podtrhnout ženskost.

V neposlední řadě je také důležité zvolit takové doplňky, které budou ladit se šaty a celkovým vzhledem. Patří sem například šperky, střevíčky a kabelka. Nezapomeňte na slušivý účes, nalíčení a můžete se vydat na ples.

Top bez podprsenky?!

Top bez podprsenky?!

Každá žena má jiné obdarování a to jak v běžném životě, tak i na svém těle. Tentokrát zacílíme přímo na citlivá místa a letní horké období.

Léto si může užít konečně každá žena

Letní dny máme rády všechny, ale když se podíváme trochu hlouběji, tak zrovna v parných dnech trpí ženy, které mají větší poprsí. Ty totiž bez podprsenky rozhodně ven nevyrazí, vždyť to by byla hrůza. Jenomže i sebelepší podprsenka je v letních teplotách hotové utrpení, nemluvě o tom, že je navíc otravná i v tom, že se nehodí mnohdy ani pod vzdušné tílko nebo šaty. Samozřejmě existují i různé doplňky a podprsenky bez ramínek, ale v podstatě je to stále velmi nepohodlné. Ale jak se zdá, tak se bude muset toto období vždycky přetrpět. Nebo se najde ještě jiné řešení? Pokud se tě to týká, poté se budeš divit, ale skutečně ano. Top bez podprsenky? Vyřešeno! Buď svá! Léto je tvoje! A s ním i vysněná pohodička.

Ideální pro všechny tvary a velikosti ňader

Jak jsme si již řekli, tak vyjít ven bez podprsenky určitě není výhra, ale ideální je mít Lifties. Nebojte, není to plastická úprava prsou, ale přilnavé proužky látky, které jsou právě speciálně vyrobeny pro ženy, které potřebují mít krásně vytvarovaná ňadra a v podstatě si nechat doma podprsenku. Je to tak, proužky udrží prsa v zafixované poloze, vytvoříte tak přitažlivý dekolt a přitom jsou voděodolné a dokonce se zde ani pot nedrží, což je další přínosný benefit.

Výhodné balení neviditelné podprsenky

V balení získáte speciální proužky, které si nastříháte podle potřeby. Ochrana bradavek je jasná, díky tomu lze aplikaci provádět i přes ně, aniž by vás to nějak bolelo nebo omezovalo. Na odstranění pásek použijete sprej lifties, takže to bude velmi jednoduché sundat. Pásky si můžete upravit podle ramínek a navíc oblečení není problém zafixovat neviditelnou páskou. A hurá můžete vyrazit ven a to zcela bez podprsenky. Prsní pásky jsou skutečně pro každou ženu, krásně se jimi nasměrují ňadra k sobě, čímž vytvoří náhradu za podprsenku a ulevíte tak i svým zádům. Aplikovat pásky lze bez problémů i na umělá prsa.

Pojďme na ples!

Pojďme na ples!

A je to opět tady! Plesová sezóna je zahájena! Stejně jako každý rok jsou první tři měsíce v roce obdobím šatů a plesů. Je to ten čas, kdy mají salony nabito a pomáhají ženám s výběrem šatů pro tuto společenskou událost. Maturitní plesy, myslivecké bály, či jiné gala večery, při kterých máte šanci obléknout pořádnou róbu, tak mají jedno společné – všechny ženy chtějí obléknout, co nejvíce lichotivé šaty a vypadat báječně. Ať už se chystáte na větší, či menší akci určitě stojí za to se přípravě pověnovat.

Jedním z nejdůležitějších prvků je volba správných šatů. Zapomeňte na příliš vyzývavé modely a více než krátké sukně – chtějte vypadat především elegantně. U takových akcí je vhodné zvolit lichotivé dlouhé šaty, ve kterých se budete cítit příjemně a které Vám nebudou bránit v pohybu. Zkrátka takové, ve kterých můžete protančit celou noc.  

Po České republice je spousta salonů, kde nebudete vědět, po kterých šatech sáhnout dřív. 

Pokud sháníte něco opravdu unikátního doporučili bychom návštěvu salonu Ngalinh Bridal, ve kterém si vyberou i ty nejnáročnější. Naleznete ho na pražském Pankráci a v Plzni. 

Další salon, který může náš tým Lifties doporučit je Salon Delta, který naleznete v Mostě a Chomutově.  

Jedinou překážkou by pro některé ženy mohl být fakt, že do spousty šatů se podprsenka zkrátka nehodí. V takovém případě je perfektní sáhnout po opravdu spolehlivé neviditelné podprsence, kterou Vám vytvoří prsní pásky Lifties. Tyto pásky vyčarují pevný dekolt i v těch nejnáročnějších modelech a především pro všechny velikosti košíčků. Takto mohou ženy vybírat šaty s holými zády, špagetovými ramínky, či atypickými výstřihy a průstřihy. 

Pokud máte další doporučení, kde po České republice nalézt ty nejkrásnější šaty, tak budeme moc rádi, když nám přispějete svým komentářem!

Jak správně používat prsní pásky?

Jak správně používat prsní pásky?

 1. Začněte čištěním pokožky a odstraněním všech olejů nebo pleťových vod, které se na Vaší pokožce nacházejí. Tento krok pomůže zajistit, aby páska na prsa správně přilnula a neodlepovala. 
 2. Zvolte kus oblečení, dle kterého chcete prsa zalepit, abyste již při lepení snížili šanci, že bude Vaše prsní páska z outfitu vyčuhovat.
 3. V dalším kroku změřte a odstřihněte prsní pásku na požadovanou délku.  Je důležité se ujistit, že páska je dostatečně dlouhá, aby plně podpírala Vaše prsa. Nezapomínejte ale, že pružnost našich pásek je až 180 %, tudíž není potřeba střídat pásku příliš dlouhou. Doporučujeme rohy pásky ještě zastřihnout do kulata, abyste zabránila odlepování rohů. 
 4. Sloupněte zadní stranu pásky a umístěte ji na kůži. Ujistěte se, že je rovnoměrně umístěna na Vašich prsou.
 5. Zatlačte na pásku, abyste ji zajistili na místě, přičemž věnujte zvláštní pozornost okrajům, abyste se ujistili, že jsou plně přilepeny k vaší pokožce. Aby nedocházelo k podráždění pokožky, tak dbejte zvýšené opatrnosti při lepení počátku a konce pásky. Tyto dva body by nikdy neměly být přilepeny tahem, aby se tak na pokožku v daném místě nevytvářel příliš velký tlak. Tyto koncové body musí být vždy nalepeny bez pnutí a následně dlaní “zažehleny”. 
 6.  Nakonec si můžete obléct Vaše oblečení. Při jeho oblékání si však dávejte pozor, abyste netahali za prsní pásku a aby se Vám na oblečení nepřichytila

 

 Je důležité mít na paměti, že může chvíli trvat, než si na pásku na prsa zvyknete, a ze začátku se můžete cítit nekomfortně, nicméně při správné aplikaci a použití může prsní páska poskytnout pohodlný a účinný způsob, jak zvednout a podepřít Vaše prsa.

Game changer ve světě spodního prádla!

Game changer ve světě spodního prádla!

Proč lze považovat pásky na prsa Lifties za totální game changer ve světě spodního prádla?

Prsní pásky jsou revoluční alternativou, či doplňkem k tradičním podprsenkám.  Nabízejí řadu výhod, díky kterým dělají zásadní změnu ve světě spodního prádla.

 Jednou z hlavních výhod prsních pásek je jejich pohodlí a flexibilita.  Na rozdíl od tradičních podprsenek, které mohou být stahující a nepohodlné, jsou pásky na prsa lehké a lze je nosit pod jakékoli oblečení.  Jsou také snadno použitelné a vyžadují pouze jednoduchý aplikační proces.  Díky tomu jsou skvělou volbou pro ženy, které hledají pohodlný a spolehlivý způsob, jak podepřít a zvednout svá ňadra.

 

Další výhodou aplikace pásek na prsa je finální pozvednutý vzhled Vašich ňader. Na rozdíl od jiných neviditelných podprsenek, které mohou vytvořit nepřirozený, umělý vzhled, jsou pásky na prsa navrženy tak, aby ňadrům dodaly přirozený push-up vzhled.  To je užitečné zejména pro ženy, které chtějí dosáhnout vytvarovaného, pozvednutého a zároveň přirozeného poprsí bez použití podprsenky.

 

Proč jsou Lifties lepší než jiné neviditelné podprsenky?

 Kromě pohodlí a přirozeného vzhledu jsou pásky na prsa také skvělou volbou pro zvláštní příležitosti nebo události.  Dokáží poskytnout podporu a nadzvednutí bez potřeby podprsenky, takže jsou perfektní volbou pod šaty nebo topy s hlubokým výstřihem nebo odhalujícími zády.  To z nich dělá tzv game changer pro ženy, které chtějí cítit oporu v jakémkoli oblečení.

 

Celkově jsou pásky na prsa zásadní změnou ve světě spodního prádla díky jejich pohodlí a všestrannosti.  Jsou skvělou alternativou k tradičním podprsenkám a nabízejí řadu výhod, díky kterým se vyplatí každé ženě, která hledá pohodlný a efektivní způsob, jak podepřít a zvednout svá ňadra.

3 důvody, proč ženy potřebují pásky na prsa!

3 důvody, proč ženy potřebují pásky na prsa!

 •  Pohodlí a flexibilita je jedním z nejdůležitějších aspektů, kterými se naše pásky na prsa pyšní. Tyto pásky můžete nosit pod jakýmkoliv oblečením, díky čemuž se stávají pohodlnou a snadno použitelnou alternativou podprsenky.
 •   Prsní pásky zároveň podporují a vytvářejí přirozený, pozvednutý vzhled ňader, což můžete vidět na našich “před a po” fotografiích!
 •  Máte před sebou speciální událost nebo příležitost a ráda byste vynesla šaty nebo top s hlubokým výstřihem, špagetovými ramínky a nebo s odhalenými zády? Do ničeho takového si podprsenku zkrátka vzít nemůžete, ale naše neviditelná varianta je tou perfektní volbou. Páska Vám poskytne stejnou, ne-li lepší oporu než Vaše podprsenka a Vy se tak budete moct cítit sebevědomě po celý čas nošení!

Je pro nás velice důležité respektovat a chápat individuální potřeby a preference našich potenciálních zákaznic, a proto je náš tým připravený Vám kdykoliv pomoci.

Neviditelné podprsenky, spása nebo prokletí?

Neviditelné podprsenky, spása nebo prokletí?

Letošní letní trend vychází ze silné estetiky přelomu milénia tzv. Y2K fashion, aneb outfit zhmotňující sebevědomí a sladkou lehkovážnost. V praxi to znamená návrat bokovek, vojenských cargo pants, zvonových nohavic, korálků, průřezů, řasení, šněrování a zejména crop-topů zahalujících méně než jsou milovnice módy připraveny. Ženám a slečnám, kterým nebylo od narození naděleno v oblasti hrudníku se sebevědomí ze šatníku vytahovalo snadno, avšak ženám tzv. krev a mléko se s letošními hity pralo obtížněji. Skutečnost je taková, že svrchní díly jsou letos konstruované na nošení bez podprsenky, což není žádným problémem pro nositelky malých košíčků, ale co ženy s bujarým dekoltem?…

 

Do módního pekla je společnost odsoudí za ukazování prsou bez podprsenky, ale i za lezoucí podprsenku z jejich outfitu. Jak se tedy vyhnout faux paus spojeného s koukáním ramínek, kostic nebo zapínáním podprsenky? Tato problematika platí každé léto, letos jsou to crop-topy, příští sezónu to budou holá záda nebo hluboký výstřih. Řešení není ve vyhýbání se novým kouskům oblečení, ale v hledání řešení, jak je nosit.

 

Trh nabízí několik řešení, nejpoužívanější a zároveň nejméně spolehlivá volba je samodržící podprsenka, která skvěle funguje dokud se její nositelka nezačne hýbat, nedej bože potit. V tom okamžiku se promění na podprsenku samo padající. Další z cest jsou podprsenky s unikátními střihy přímo na daný typ výstřihu. Ty jsou naprosto spolehlivé a krásné, avšak pokulhávají v praktičnosti. Tyto podprsenky jsou drahé a vyřeší vám vždy jen jeden problém, musíte si tedy vybrat mezi podprsenkou bez ramínek nebo s hlubokým výstřihem. S řešením ale na trh přichází nová značka Lifties, alternativa neviditelných podprsenek. Pásky Lifties jsou speciálně navržené pro udržení prsou v zafixované poloze, kterou si každá žena zvolí podle svého typu ňader. Pomáhají držet prsa nadzvednutá a vytvarovaná tak, aby vytvořily pevný a líbivý dekolt. Lifties neovlivňují trendy a ani jejich střihy, typů vázání je bezpočet, a to je dělá využitelnými do každého outfitu.

 

Samodržící podprsenka

Výhody: Levná 250-700 Kč, bez ramínek

Nevýhody: Nespolehlivá, nevyřeší hluboký výstřih, nevhodné pro velké prsa, musíte si vybrat správnou velikost / nemusí sednout a pak se snáž odlepí, nepohodlné, omezený počet použití do 30x

 

Podprsenka pro hluboký výstřih

Výhody: Spolehlivé, pohodlné, neomezený počet použití

Nevýhody: Vyšší cena 940-1270 Kč, nevyřeší holá záda a ramena, musíte si vybrat správnou velikost / Více než 80 % žen nosí špatně padnoucí podprsenku. Ať už se jedná o nevhodný obvod podprsenky, či špatnou velikost košíčků.

 

Pásky Lifties

Výhody: Levné 420 Kč, vhodné do všech střihů oblečení, bez řešení velikostí, spolehlivé/neodlepí se, vhodné na všechny typy prsou

Nevýhody: Vyžadují přípravu 5-20 minut podle zkušenosti, omezený počet použití dle velikosti prsou 3-7x

Dekolt v plavkách jako Pamela

Dekolt v plavkách jako Pamela

Jednodílné plavky jsou krásná věc, ale ne všechny Vám udělají úplně pěkný dekolt. Jak tedy udělat push up efekt i v plavkách?

Pokud žena nedisponuje silikonovým nebo opravdu pevným poprsím mohlo by ji nošení těchto plavek přinést mírné zklamání. Menší prsa jsou kompletně utlačena do roviny a větší prsa, na kterých se začíná projevovat gravitace jsou nevzhledně připlácnuty na tělo a to zkrátka není ta značka ideálu, kterou hledáme.

Co kdybychom Vám ale řekli, že Vaše prsa mohou vypadat opravdu dobře i bez podprsenky a v plavkách! 

Tímto tajemstvím nabitého dekoltu jsou naše pásky na prsa Lifties, které fungují jako opravdu spolehlivá neviditelná podprsenka – a ještě k tomu voděodolná!

Věřte tomu nebo ne, ale naše tejpy při kontaktu s vodou, či potem reagují tak, že se ještě lépe přichytí na kůži a opravdu kvalitně drží po celou dobu nošení. Je ale důležité zmínit, že v takovém případě nesmíte na odstranění našich pásek vodu používat! Pro bezbolestné odstranění využijte náš Odstraňovač tejp Lifties, či jakýkoliv produkt na olejové bázi nebo samotné oleje.