🗝️Odemkni potenciál svého šatníku🗝️
🚀 Při objednávce nad 980 Kč - DOPRAVA ZDARMA 🚀

O nás

Lifties je česká značka založená v roce 2021. Byla vytvořena s cílem pomáhat ženám k tomu, aby se cítily sebevědomě, krásně a nebály se být samy sebou.

Naše pásky, které se vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů a splňují všechny důležité směrnice, aby zajistily ženám ten největší komfort, se staly úžasnou podporou nejen pro babičky, maminky, ale i jejich dcery. U nás nezáleží na věku, ale pouze na tom, jak se chce žena cítit.

Každá z nás si určitě vzpomene na situaci, kdy si toužila koupit nebo dokonce koupila kus oblečení, pod který se podprsenka zkrátka nehodí a jelikož víme, jak riskantní může být bez podprsenky vyjít, tak jsme takové outfity předem zavrhly. Právě proto byla vytvořena značka Lifties, aby mohly ženy bez obav nosit právě to, co se jim líbí a nemusely se bát, že by mohlo být vidět něco víc než bychom samy chtěly. Zkrátka, aby se naše klientky stále cítily sebevědomě.

Značce Lifties však nezáleží pouze na kráse. Je mezi námi spousta žen, které kvůli velikosti svých ňader trpí bolestmi zad nebo je pro ně obtížné najít správně padnoucí podprsenku. I tomuto problému se snaží Lifties předcházet. Účinnost Lifties v tomto směru vyzkoušela fyzioterapeutka Mgr. Šárka Veselá a její klientky, které při nošení Lifties cítily nejen výraznou úlevu, ale i celodenní komfort a lepší mobilitu.

Naším posláním je dělat ženy krásné, sebevědomé a zkrátka jim jejich život zjednodušit a zpříjemnit. Proto je náš tým kdykoliv připravený Vám pomoci a zodpovědět Vaše dotazy.