🗝️Odemkni potenciál svého šatníku🗝️
🚀 Při objednávce nad 980 Kč - DOPRAVA ZDARMA 🚀
🎁 SPREJ ZDARMA k objednávce nad 500 Kč 🎁

Jak na to

Proveďte zkušební test

Tento krok je velice důležitý a neměl by se podceňovat. Zkušební test pomáhá odhalit skutečnou reakci pokožky na lepidlo a zjistí, zda Vám páska může způsobit podráždění nebo ne. Test provedete tak, že odstřihnete malý proužek pásky. Ten přiložíte na pokožku a poté necháte působit tak dlouho, jako očekáváte, že budete Lifties nosit. Následně jemně odstraňte a zkontrolujte. Pokud máte citlivou pokožku mějte na paměti, že mírné zarudnutí je normální, výraznější podráždění ale ne!

Čistá pleť je základ

Před použitím Lifties věnujte pozornost i přípravě pokožky. Ujistěte se, že je oblast, kam budete pásku aplikovat, čistá. Pokud byste před aplikací pásky používali pleťové mléko, či oleje, doporučujeme pokožku omýt a osušit. V opačném případě by Lifties nemusely držet dle Vašich představ.

Použití ochrany na bradavky

Důležitým komponentem, který doporučujeme před aplikací Lifties použít jsou Lifties ochrany bradavek. Tyto ochrany nabízíme ve dvou verzích – silikonové a textilní. Ochrany bradavek pomáhají chránit Vaše nejcitlivější místa po celou dobu nošení a při následném odstraňování pásek.

Pásku příliš nenapínejte

Při umisťování Lifties se snažte více tvarovat Vaše prsa, než-li natahovat pásku. Aplikujte pásky za pomoci jemného tahu, který pomůže prsa zafixovat. Jenom tak dosáhnete kulatého dekoltu. V případě silného tahu by mohla páska Vaše prsa nepřirozeně a viditelně zmáčknout.

Zastřihněte konce své pásky

Před použitím Lifties doporučujeme zastřihnout konce pásky dokulata. Tento trik slouží k tomu, aby se rohy třením o oděv neodchlipovaly. To by mohlo způsobit odlepení celé pásky Lifties.

Doporučená doba nošení

Doporučená doba nošení je maximálně 7 hodin. Čím déle máte pásky na sobě, tím více se lepidlo přichytí na Vaši kůži, a tak by mohlo být následné odstranění nekomfortní. Prodloužení doby nošení může také způsobit podráždění kůže.

Naše tipy pro odstranění

Použijte sprej Lifties

Pro to nejšetrnější odstranění doporučujeme použít sprej Lifties, který aplikujete přímo na pásku. Po aplikaci nechte sprej několik sekund působit a poté Lifties jemně odlepte.

Odstraňujte pomalu

NIKDY pásky neodstraňujte rychlým trhnutím, či jiným agresivním způsobem. V takovém případě by mohlo dojít k poničení pokožky a nepříjemnému pálení. Lifties odstraňujte vždy pomalu dle našich Tipů pro odstranění.