Unlock the potential of your wardrobe with Lifties bra straps.
For orders over 980 CZK - FREE SHIPPING

Q&A

Stokrát ANO! Naše pásky udrží ňadra jakékoliv velikosti právě díky tomu, že si můžete zvolit svůj vlastní styl vázání a použít tolik pásky, kolik je nutné k jejich udržení! Užijte si plný dekolt i bez podprsenky.
Ano, naše prsní pásky jsou opravdu pro každého! Někdy nejde o celkové vytvarování ňader, ale pouze o vytvoření push-up efektu a nasměrování Vašich ňader k sobě, či náhradu podprsenky, abyste si ulevila od bolesti zad i v modelech, ve kterých by se Vám podprsenka nehodila.
Lifties jsou opravdu pro každého a i ženy s menšími košíčky mohou benefitů našich pásek plnohodnotně využít!
Na začátku se může stát, že spotřebujete větší množství pásky než je potřeba, ale věřte nám, že s našimi návody a Vaší praxí se z Vás za chvíli stane profesionál a Vaše spotřeba bude minimální! U střední velikosti ňader Vám jedna role vydrží na 2-3 použití.
Všechna námi použitá lepidla jsou přírodní. Jedná se konkrétně o lepidlo akrylátové, které je použito u našich pásek Lifties a BIO lepidlo, které nalezneme na textilních ochranách bradavek a oboustranné lepicí pásce. Všechny naše výrobky jsou hypoalergenní.
Pásky jsou vyrobeny z 95% bavlny a 5% elastických vláken. Používáme přírodní akrylátové lepidlo.
Samozřejmě! Aplikace je opravdu snadná. Jde pouze o praxi a najít si svůj vlastní způsob lepení, který Vám bude vyhovovat.
Doporučená doba nošení je maximálně 7 hodin. Mějte na paměti, že čím déle máte Lifties na sobě, tím více se lepidlo přichytí na Vaši kůži. Následné odstranění by tak mohlo být nekomfortní a zvyšuje se pravděpodobnost podráždění.
S naším sprejem je odstranění pásek opravdu šetrné! Sprej aplikujte na pásky v místech, kde mají přímý kontakt s pokožkou. Dbejte na to, aby byly pásky od odstraňovače opravdu mokré! Nechte poté několik minut působit a následně jemně odstraňujte. Nikdy pásky nestrhávejte jako náplast! Riskujete zbytečné podráždění pokožky!
Ochrany bradavek volte především dle velikosti Vaší bradavky.
Oba typy jsou samodržící, takže je můžete používat i bez našich pásek Lifties. Textilní ochrany pod oblečením skryjete o něco lépe, ale silikonové ochrany Vám zase vydrží na více nošení.

Textilní ochrany
• Ideální pro menší bradavky, průměr ochran je 5 cm
• Jsou neviditelné pod oblečením i bez použití pásky
• V balení najdete 5 jednorázových párů

Silikonové ochrany
• Ideální volbou pro ženy, které mají větší dvorce.
• Průměr ochrany je 7,5 cm.
• Vydrží až 25 použití – balení obsahuje 1 znovupoužitelný pár
V případě, že máte větší košíček a tím pádem i bradavku, tak rozhodně doporučujeme silikonové ochrany. Další rozdíl nalezneme v použitelnosti. Silikonové ochrany bradavek lze použít až 25x, přičemž textilní ochrany jsou pouze jednorázové. Pokud jsou Vaše bradavky citlivější, doporučujeme zvolení silikonových ochran. V neposlední řadě je rozdíl v materiálu. Silikonové ochrany, jak již z názvu vypovídá, jsou tvořeny 100% silikonem, zatímco textilní jsou vyrobeny ze 100% saténu s použitím BIO lepidla.
Ano, naše produkty jsou perfektně funknčí i bez ostatních komponentů.
Při první aplikaci Lifties doporučujeme, abyste si vyhradila více času, abystě měla čas si celý proces bez stresu vyzkoušet. Každá další aplikace pro Vás bude snažší. Čas aplikace je rozdílný podle velikosti poprsí, ale průpměrná doba lepení je 5-15 minut.
Na rande, schůzku, párty, dovolenou, svatbu, firemní akci, či maturitní ples – zkrátka kamkoliv, kde se chcete cítit sebevědomě! Lifties užijete v jakémkoliv outfitu, který má holá záda, špagetová ramínka, či jiný atypický výstřih. Je nutné zmínit- že jsou Lifties voděodolné, a tak je perfektně využijete i do plavek.
Hlavní problémy, které řešíme jsou:

Ztráta pevnosti – Ať už přichází s věkem nebo dětmi, ztrátu pevnosti prsou nemusíte řešit invazivními zákroky či skrýváním dekoltu.

Limitace outfitu – Nespolehlivost, nízká variabilita a nedostatečná opora samodržících podprsenek, které jsou na trhu nabízeny.
Prvním rozdílem je to, že na rozdíl od sportovních tejpů je spodní část pásek na prsa pokryta akrylátovým lepidlem, které je rozvrstveno nerovnoměrně. To zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu pod páskou. Oproti sportovním tejpům jsou pásky na prsa mnohem jemnější a pružnější. Pásky na prsa jsou voděodolné a potuvzdorné, což umožňuje jejich nošení i pod plavky.
Všechna námi použitá lepidla jsou přírodní. Jedná se konkrétně o lepidlo akrylátové, které je použito u našich pásek Lifties a BIO lepidlo, které nalezneme na textilních ochranách bradavek a oboustranné lepicí pásce. Všechny naše výrobky jsou hypoalergenní.
Ano, naše pásky jsou voděodolné, takže je perfektně využijete i do plavek! Ať už jste dáma s většími košíčky, či někdo, kdo chce zažít opravdový push up efekt i v plavkách, pak jsou Lifties ta správná volba.